Accounting Services/Księgowość/Biuro Rachunkowe Warszawa Śródmieście
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)Business consulting
Year-end reviews
Income tax planning
General accounting consultation

Start WSPÓŁPRACA

Częstość zmian prawa podatkowego oraz prawa pracy zmusza do coraz uważniejszego zagłębiania się w treści ustaw, a co za tym idzie, jest to zajęcie bardzo czasochłonne. Rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz równie rzetelne rozliczenia finansowo-kadrowe, starannie prowadzona dokumentacja z zachowaniem poufności danych, to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy.

Dlatego przekazując prowadzenie księgowości do biura rachunkowego minimalizują Państwo czas poświęcony na prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Wyklucza się również ryzyko związane z błędnym prowadzeniem księgowości oraz związane z tym faktem nieprzewidziane koszty.

Adnaw Accounting Services jako Państwa Biuro Rachunkowe na bieżąco będziemy informować o stanie finansowym Państwa firmy. Wszystkie usługi oferowane przez nasze Biuro są objęte ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Cywilnej.

Rytm naszej pracy wyznaczają terminy związane z koniecznością wywiązania się z obowiązków sprawozdawczych, dokonania rozliczeń podatkowych oraz ZUS-owskich.

 

PROCEDURA ROZPOCZĘCIA WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszym Biurem Rachunkowym prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia spotkania. Podpisanie umowy na na prowadzenie usług księgowych oraz upoważnień może nastąpić w siedzibie Biura Rachunkowego Adnaw Accounting Services lub w siedzibie zleceniodawcy.

Biuro Rachunkowe składa wszystkie niezbędne dokumenty w odpowiednim dla Państwa firmy Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Jeżeli zamierzają Państwo dopiero założyć działalność gospodarczą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia się w siedzibie Biura rachunkowego na wypełnienie niezbędnych formularzy podatkowych oraz wyboru najlepszej formy opodatkowania dla Państwa nowej firmy.

 

JAK WYGLĄDA COMIESIĘCZNA WSPÓŁPRACA

Po podpisaniu umowy z naszym Biurem, Klienci ograniczają swoje czynności do dokumentowania operacji gospodarczych oraz przyjmowania dokumentów zakupu. Dokumenty do biura rachunkowego można dostarczyć osobiście w godzinach lub skorzystać z możliwości odbioru dokumentów przez naszego pracownika w siedzibie Państwa firmy. Praktykujemy także dostarczanie dokumentów za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej. Częstotliwość odbierania dokumentów uzależniona jest od ich ilości. Po sporządzeniu deklaracji rozliczeniowych zostają Państwo poinformowani o wyniku finansowym.

 

GDZIE PRZECHOWYWANA JEST DOKUMENTACJA

Dokumenty księgowe podatnika przechowywane i archiwizowane są w siedzibie Biura Rachunkowego. Jeżeli zachodzi potrzeba przechowywania dokumentacji w siedzibie płatnika, dokumenty księgowe wydawane są do Biura Rachunkowego tylko na czas sporządzania dokumentacji i deklaracji podatkowej. Po sporządzeniu deklaracji, dokumenty księgowe są kserowane lub skanowane . Kopie dokumentów zostają w naszym Biurze, natomiast oryginały przekazywane do Klienta.

 

INNE KORZYŚCI WSPÓŁPRACY

W razie kontroli skarbowej podmiotu obsługiwanego przez Biuro Rachunkowe, nasz przedstawiciel reprezentuje płatnika przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zleceniodawca informowany jest o zakończeniu kontroli i postanowieniach Urzędu Kontroli Skarbowej.

http://www.adnaw.com.pl/images/stories/Ludziki/accounting_services_ksiegowosc_warszawa16.jpg.jpg

 

 

 

Copyright © 2011 ADNAW Accounting Services Sp. z o.o. Księgowość / Biuro Rachunkowe Warszawa Śródmieście
Realizacja VO Creative Solutions